Pracownię założyła Katarzyna Schudy, absolwentka wydziału architektury wnętrz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Wykształcenie zdobywała w Polsce jak i zagranicą, między innymi na Politecnico di Milano, oraz w warszawskich i zagranicznych pracowniach. 

Pracujemy w obszarze projektowania wnętrz, projektowania produktu, a także grafiki. 

W zakresie projektowania wnętrz od roku 2017 realizujemy projekty mieszkań z pełnym nadzorem, pod klucz, oraz projekty bez nadzoru autorskiego, a także projekty koncepcyjne. Często w projektach wykorzystujemy meble autorskie wykonane na zamówienie dla naszych klientów. 

W naszym portfolio znajdują się realizacje wnętrz prywatnych, ale także użyteczności publicznej jak biura, kawiarnie, kluby fitness.

Współpracujemy ze sprawdzonymi stolarzami, ekipami remontowymi, branżystami, dzięki czemu oferujemy kompleksową obsługę Państwa inwestycji.

Prowadzimy także działalność w zakresie projektowania produktu dla firm zewnętrznych. Jesteśmy autorami projektów mebli dla marki Kolektyv.

Zarówno przy tworzeniu mebli jak i wnętrz cenimy sobie prostotę, elegancję, funkcjonalność, piękno materiału z którym pracujemy. Często sięgamy do estetyki minionego wieku, czerpiemy z projektów przed i powojennych, do lat 70tych. 

 

Zapraszamy do współpracy